RegionW Kaliszu otwarto Biuro Poselskie Karoliny Pawliczak

48782D24-E9D2-4D46-973C-9893B41DF484-850x491

– Chcemy współpracować ze wszystkimi środowiskami. Ma to być miejsce otwarte, gdzie dużo się dzieje – posłanka Karolina Pawliczak otworzyła w poniedziałek swoje biuro poselskie w Kaliszu.

 

Biuro posłanki Pawliczak mieści się przy ul. Górnośląskiej 64 w Kaliszu i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

Jego działalność będą wspierać radni – wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kamila Majewska, były prezydent Kalisza Zbigniew Włodarek, radny Łukasz Włodarek, wicestarosta kaliski Zbigniew Słodowy, koordynator partii Wiosna w Kaliszu Miłosz Kopica, Aneta Joachimkowska, szefowa Związków Zawodowych Międzypowiatowej Rady OPZZ oraz Danuta Nawrocka.

– Będąc jeszcze w Urzędzie Miasta na stanowisku wiceprezydenta byłam blisko ze sprawami profilaktyki. Chciałabym abyśmy mogli promować w ramach biura programy związane ze zdrowiem, kobietami czy młodzieżą – wyjaśnia Karolina Pawliczak.

Jak podkreśla Karolina Pawliczak, w jej działalności poselskiej niezwykle ważna będzie współpraca na linii Parlament i samorząd.

– Nie wyobrażam sobie w swojej pracy parlamentarnej aby nie była ona powiązana z samorządem. Ta współpraca jest po prostu konieczna. Zresztą w ubiegły czwartek przygotowaliśmy w ogólnopolskim formacie Konferencję Samorządową w Sali Kolumnowej Sejmu za którą byłam odpowiedzialna wraz ze swoimi współpracownikami. Przyjechało na nią blisko 300 samorządowców z całej Polski, cieszę się z tego, bo podpisaliśmy Deklarację Samorządową, a to dobry zaczyn do kolejnych ważnych ustawodawczych inicjatyw – powiedziała posłanka.

Dziś otwarto również poselskie Karoliny Pawliczak w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Sienkiewicza 1a. Kolejne dwa mają powstać w Pleszewie i Ostrzeszowie.

źródło: wkaliszu.pl

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A