SejmPAWLICZAK: Mówimy Gowinowi „sprawdzam”. Idźmy na wcześniejsze wybory

O podanie się do dymisji i doprowadzenie do wcześniejszych wyborów apelowali dziś do premiera Jarosława Gowina działacze Lewicy.

Wicepremier Jarosław Gowin stwierdził, iż jedyną alternatywą dla rządów Zjednoczonej Prawicy są dziś przyspieszone wybory. Do jego deklaracji odnieśli się dziś działacze Lewicy.
– Jeżeli Jarosław Gowin rzeczywiście chce przyspieszonych wyborów, to niech on i jego współpracownicy zasiadający w rządzie podadzą się do dymisji, ponieważ to będzie prawdziwy sygnał, że przechodzą do opozycji wobec rządu Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego – mówi Krzysztof Gawkowski.

– Lewica mówi sprawdzam, ponieważ prawica nie ma większości w parlamencie i widać to po kolejnych zdejmowanych ustawach z porządku obrad – mówi posłanka Karolina Pawliczak. – Przystawki w postaci Solidarnej Polski i Porozumienia podgryzają PiS. Nie jesteśmy tym zmartwieni, ale rzecz polega na tym, że dziś zmarło z powodu pandemii 740 osób, a od jej początku życie utraciło ponad 63 000 osób. A co robi popękana prawica? Kłoci się między sobą, zamiast zająć się zdrowiem Polek i Polaków. Prawico, weź się w tej sprawie do roboty! Zajmij się pandemią, zajmij się zapaścią w ochronie zdrowia i zakończ swoją działalność. Mówimy sprawdzam! Wcześniejsze wybory to klucz do odsunięcia prawicy od władzy.

(21.04.2021)

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A