InterwencjePawliczak: ratujmy branżę targową

O ratowanie branży targowej wspólnie z przedstawicielami partii opozycyjnych zaapelowała dziś do premiera Mateusza Morawieckiego posłanka Karolina Pawliczak.

Na dzisiejszej konferencji prasowej o ratowanie branży targowej apelowali wspólnie przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej, Polski 2050 i Koalicji Polskiej oraz Lewicy.
– Komunikat o odmrożeniu tego sektora, to zaledwie uchylenie drzwi, które bardzo szybko mogą się zamknąć, bo branża ta stoi na skraju bankructwa. 15 miesięcy zamknięcia zrobiło swoje! Stąd dzisiejszy nasz wspólny apel pod którym podpisuje się Lewica Koalicja Obywatelska Polska 2050 i PSL Koalicja Polska. Wspieramy wszystkie branże gospodarcze a w tej konkretnej sprawie wzywamy premiera Mateusza Morawieckiego do zajęcia odpowiedzialnego stanowiska; przedłużenia tarcz pomocowych i konkretnych wytycznych dotyczących dalszej działalności tej branży. Dziękuję przedstawicielom tego sektora gospodarki panom Pawłowi Centowi oraz Pawłowi Montewce, którzy dziś stanęli razem z nami na konferencji przedstawiając jak faktycznie i prawdziwie wygląda ich sytuacja. Wszystkie ręce na pokład – powiedziała posłanka Karolina Pawliczak.
(02.06.2021)
https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A