KaliszPiotr Łuszczykiewicz kandydatem KO na prezydenta Kalisza

_DSC5975-Poprawione-Szum-2

Dziekan Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM, profesor Piotr Łuszczykiewicz kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Kalisza. 

Profesor Piotr Łuszczykiewicz powalczy o fotel prezydenta miasta Kalisza. W miniony poniedziałek został on oficjalnie zaprezentowany jako kandydat Koalicji Obywatelskiej. W spotkaniu z dziennikarzami towarzyszyli mu marszałkini Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz parlamentarzyści KO: Karolina PawliczakRafał GrupińskiJanusz PęcherzJarosław Urbaniak i Mariusz Witczak.

– Kontynuujemy nasz zwycięski wyborczy marsz – mówi posłanka Karolina Pawliczak. – Wybory 15 października pokazały, że potrafimy być zjednoczeni, silni i konsekwentni, że potrafimy wygrywać. Wybory samorządowe będą kontynuacją tej drogi. W Kaliszu musimy odsunąć od władzy nieudolnego prezydenta, współpracującego z PiS-em. Kalisz potrzebuje nowego impulsu, prezydenta z otwartą głową i potencjałem. Takim kandydatem jest profesor Piotr Łuszczykiewicz. Apeluję do moich wyborców i wyborczyń o wsparcie dla tej świetnej kandydatury. Kalisz zasługuje na mądrego i skutecznego prezydenta. 

– Dla kaliszan, Kalisza, jest to moment przełomowy – mówi Piotr Łuszczykiewicz. – Po 8 latach smuty zmienia się Kalisz, Polska. To miasto w zmieniającej się Polsce może wykorzystać w pełnej skali swoją szansę. Taka konfiguracja może się już więcej nie powtórzyć. Potrzebna jest wizja, duża, ambitna, oryginalna. Tutaj nie chodzi o to byśmy coś tylko poprawiali, korygowali, retuszowali, kopiowali inne wzory. Tu nie chodzi o palmę w doniczce. Tu chodzi o coś znacznie większego, o projekty które będą dużym skokiem naprzód, które przyniosą za kilka lat nowe spojrzenie na życie w Kaliszu.

(29.01.2024)

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A