KaliszNowe koło Platformy Obywatelskiej w Kaliszu

416335556_738949791244011_1678867919264696553_n

Kilkanaście pierwszych osób wstąpiło już do Koła Samorządowego Platformy Obywatelskiej w Kaliszu. To szóste kaliskie koło partii Donalda Tuska. Utworzyła je posłanka Karolina Pawliczak, która podczas ostatnich wyborów parlamentarnych zdobyła w Kaliszu najwyższe poparcie wśród wyborców Koalicji Obywatelskiej.

Jak mówi kaliska parlamentarzystka, już w październiku zgłosiło się do niej kilkanaście osób, deklarując chęć działania i współpracy w ramach Platformy Obywatelskiej.

– To nowa energia, zapał i fantastyczni ludzie. Bardzo się cieszę, że mamy w Kaliszu tylu aktywnych, gotowych do działania społeczników, którzy chcą razem współpracować na rzecz naszego miasta – mówi Karolina Pawliczak. – To właśnie z myślą o nich, ich wspaniałych pomysłach, ideach i projektach postanowiłam utworzyć w Kaliszu Koło Samorządowe Platformy Obywatelskiej. Dziękuję tym, którzy już są z nami i zapraszam wszystkich, którzy chcą być po stronie demokracji, wolności i aktywności na rzecz naszego miasta. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do współpracy.

Choć sama nie kandyduje, posłanka Karolina Pawliczak pracowicie przygotowuje się do wyborów samorządowych, w których będzie aktywnie wspierać walczącego o prezydencki fotel profesora Piotra Łuszczykiewicza oraz kandydatów Koalicji Obywatelskiej do rady miasta Kalisza.

 

(05.02.2024)

 

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A