ZaproszenieJedziemy z Kalisza na Marsz Miliona Serc

Wspólny wyjazd na Marsz Miliona Serc do Warszawy organizuje 1 października posłanka Karolina Pawliczak. Chętni mogą się zgłaszać mailowo na adres: biuro@karolinapawliczak.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc w autokarze ograniczona. 

Na Marsz Miliona Serc zwołuje Polaków lider opozycji demokratycznej Donald Tusk. Wydarzenie odbędzie się 1 października w Warszawie.

– Dziś w Polsce każdy ma jakiś powód żeby zaprotestować przeciw rządom PiS. Pokażmy im wszystkim, że ludzi dobrej woli jest więcej. Dajmy 1 października nie tylko nadzieję, ale też pełną wiarę w zwycięstwo, w to, że odsuniemy tych złych ludzi od władzy – mówił Donald Tusk.

Z Kalisza na Marsz Miliona Serc pojadą trzy autokary. Oprócz posłanki Karoliny Pawliczak autobusy organizują Michał Witkowski z Komitetem Obrony Demokracji oraz senator Koalicji Obywatelskiej Janusz Pęchęrz.

 

 

– Jedziemy razem na Marsz Miliona Serc, by wspólnie zaprotestować przeciw rozkradaniu i niszczeniu państwa, przeciw pisowskiej korupcji i bezprawiu, które od ośmiu lat rozlewa się po Polsce – mówi posłanka Karolina Pawliczak. – Zapraszam wszystkich chętnych na wspólny wyjazd autokarem z Kalisza. Zarówno wyjazd jest powrót jest bezpłatny. Zapisy pod adresem biuro@karolinapawliczak.pl.

14.09.2023

 

 

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A