WyboryPosłanka Pawliczak wiceszefową wielkopolskiej Lewicy

01
02

Kaliska posłanka Karolina Pawliczak została wybrana wiceprzewodniczącą wojewódzkich struktur Nowej Lewicy. Szefami partii w Wielkopolsce zostali Katarzyna Ueberhan i Wiesław Szczepański.

Wybory do Rady Wojewódzkiej i Rady Krajowej Nowej Lewicy zorganizowano w minioną niedzielę, podczas wielkopolskiego kongresu partii, który odbył się w poznańskim centrum Concordia Design. Nowych szefów w województwie wybierali delegaci partii z dwóch frakcji: SLD oraz Wiosny. Tym razem na czele wielkopolskich struktur stanęła dwójka współprzewodniczących: Katarzyna Ueberhan i Wiesław Szczepański.

Na wiceprzewodniczącą Rady Wojewódzkiej i członkinię Rady Krajowej Nowej Lewicy wybrana została posłanka Karolina Pawliczak. W Radzie Krajowej znalazła się również Anna Szymczak. Natomiast wśród członków Rady Wojewódzkiej z kaliskich struktur Nowej Lewicy znaleźli się: Aneta Joachimkowska, Anna Szymczak, Agnieszka Golanowska, Agata Drużbiak, Tomasz Grudnicki, Miłosz Kopica i Kamil Janiak.

– Bardzo się cieszę, że Kalisz ma tak silną reprezentację w radzie wojewódzkiej – mówi posłanka Karolina Pawliczak. – To znakomite potwierdzenie siły i znaczenia naszej kaliskiej organizacji. Nowa Lewica rośnie w siłę nie tylko w Kaliszu, ale i w całym kraju, by być gotowym na najbliższe wybory, zarówno samorządowe jak i parlamentarne.

(29.11.2021)

 

https://karolinapawliczak.pl/wp-content/uploads/2020/01/Białe-Banerki-Karolina-strona-www.png
Kontakt
697 857 702
62-800, Kalisz, ul. Górnośląska 69A